Elo Hansen og hvordan kan du vide at de ikke allerede er her, og at de arbejder i skyggen? jeg har lavet en oversigt over mange forskellige rumvæsener.. tjek mine videoer ud på youtube.. cheers
Vil du aflevere dine passwords til USAs myndigheder når du rejser ind i landet? Det ligner mere en bananstat end en retsstat... https://flydontspy.com/
Dette er et enormt skrift fremad for sikker - ved dels at fjerne passwords og samtidig højne sikkerheden ved bla at eliminere muligheden for phishing, password sniffing etc... Super træk - og standarden er nu blever ratificeret af W2C - jeg håber rigtig mange hjemmesider vil tage dette til sig! Android Is Helping Kill Passwords on a Billion Devices | WIRED God beskrivelse og forklaring på WebAuthn https://www.yubico.com/webauthn
Forsvarets Efterretningstjeneste (FE) overtræder løbende dansk lovgivning og søger ulovligt på danske borgere... Spiontjeneste søgte ulovligt informationer om borgere - Indland : Forsvarets Efterretningstjeneste (FE)
Kommentarer
For dem, ville menneskeheden være at regne for en syg organisme - for sådan opfører vi os, imod både planeten dyrene og hinanden - en kræftknude.
Alt det, ville de vide ud fra samtlige tv og radio udstråling.
Nej hvis at de er der, ville de have sat jorden i karantæne, et farligt sted at besøge.
Den nu afdøde danske forfatter Niels E Nielsen bla. Han har luftet sin tanke, om det i bogen GARTNERNE FRA ORION.
I den har rumvæsenerne, holdt øje med jorden i århundreder. Og er derfor bekymret, over forholdene.
De beslutter at udrydde menneskeheden, således at der "kun" er 200 millioner mennesker tilbage - dette vil give mere plads, til dyrene på landjorden.
Og bedre forhold for dyr og fisk i havet, mindre forurening, i naturen.
Men selvfølgelig ville han ikke, kunne svare på spørgsmål omkring denne bog, idet at han døde i 1993.
Jeg er ikke så klog på sådan noget
Jeg er stadig kun et barn